ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Προς κατόχους Α112 Abarth!

Προς κατόχους Α112 Abarth! 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8678

  • goudouth
  • Το Άβαταρ του/της goudouth
  Στην Ιταλία και μόνο για τα Α112 Abarth έχει ξεκινήσει να φτιάχνεται ένας κατάλογος όλων των εν-ενεργεία Α112 Abarth. Μου ζητήθηκε μετά από συζήτηση που είχα με φίλους από εκεί αν μπορούμε να μαζέψουμε και εμείς τα στοιχεία από όλα τα γνήσια Abarth (χρονολογία, σειρά, πλαίσιο, κινητήρας, κωδικός ανταλλακτικών(από 5η και μετά) καθώς επίσης και σε πια κατάσταση βρίσκονται και αν γνωρίζουμε κάποια στοιχεία από την ζωή τους.
  Θα παρακαλούσα λοιπόν όλους τους κατόχους αν μπορούν να μου στείλουν τα στοιχεία στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να συμπληρώσουμε και τα Ελληνικά Αbarthάκια στον κατάλογο αυτό.  ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προς κατόχους Α112 Abarth! 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8752

  • goudouth
  • Το Άβαταρ του/της goudouth
  Στην Ιταλία και μόνο για τα Α112 Abarth έχει ξεκινήσει να φτιάχνεται ένας κατάλογος όλων των εν-ενεργεία Α112 Abarth. Μου ζητήθηκε μετά από συζήτηση που είχα με φίλους από εκεί αν μπορούμε να μαζέψουμε και εμείς τα στοιχεία από όλα τα γνήσια Abarth (χρονολογία, σειρά, πλαίσιο, κινητήρας, κωδικός ανταλλακτικών(από 5η και μετά) καθώς επίσης και σε πια κατάσταση βρίσκονται και αν γνωρίζουμε κάποια στοιχεία από την ζωή τους.
  Θα παρακαλούσα λοιπόν όλους τους κατόχους αν μπορούν να μου στείλουν τα στοιχεία στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να συμπληρώσουμε και τα Ελληνικά Αbarthάκια στον κατάλογο αυτό.  ;)

Επαναφέρω το θέμα για να σας το θυμίσω. Μόνο δύο μου έχουν στείλει...!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προς κατόχους Α112 Abarth! 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8753

  • a112gp
  • Το Άβαταρ του/της a112gp
'Ελαβες το μαιλ μου?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προς κατόχους Α112 Abarth! 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8755

  • goudouth
  • Το Άβαταρ του/της goudouth
Μάλιστα!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προς κατόχους Α112 Abarth! 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8756

  • a112gp
  • Το Άβαταρ του/της a112gp
Έτσι!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προς κατόχους Α112 Abarth! 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #8758

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Oποτε να υποθεσω οτι εχουμε στειλει μαιλ μονο εγω και ο γιωργος !!!! :o

Πραγματικα εντυπωσιαζομαι , σιγουρα το τελευταιο πραγμα που σκεφτομαστε αυτην την εποχη ειναι το α112 μας αλλα εδω και 20 μερες δεν εχετε βρει χρονο ?????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.