ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: abarth μοτερ και σαζμαν 5αρι πωλουνται.

Απ: abarth μοτερ και σαζμαν 5αρι πωλουνται. 12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #7597

  • gpetri
  • Το Άβαταρ του/της gpetri
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: abarth μοτερ και σαζμαν 5αρι πωλουνται. 12 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #7650

  • jimelefsina
  • Το Άβαταρ του/της jimelefsina
Μια χαρα  antleas  και εγώ και ο φίλος σου Καλύβας,

Ακόμα μπορείτε να κυκλοφορείτε ελευθερα ;D ;D ;D, δεν θα μπει ακομα το μοτερ επάνω.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: abarth μοτερ και σαζμαν 5αρι πωλουνται. 12 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #7652

  • delan
  • Το Άβαταρ του/της delan
Καλοτάξιδο το μοτέρ που αγόρασες και χωρίς προβλήματα.

Εχε όμως υπ όψη σου πως στην καθημερινή χρήση (αν σκοπεύεις να κινείς το αυτοκίνητο συχνά) είναι δύσκολο λόγω του "άγριου" εκκεντροφόρου το ρελαντί του θα είναι στις 1200-1300 σ.α.λ. και θα  μπερδεύει στην επιτάχυνση μέχρι τις 3000-3500 σ..α.λ. Απο εκεί και πέρα θα "σκοτώνει".....Επίσης και η κατανάλωση βενζίνης θα αυξηθεί σημαντικά.
Ολα αυτά βέβαια μικρή σημασία έχουν μπροστά στην ευχαρίστηση και βέβαια στην χρήση που θα κάνεις στο αυτοκίνητο. Για χρήση στην πίστα είναι ιδανικό δεν το συζητάμε , στην καθημερινότητα όμως μπορεί να σε προβληματίσει.....
Αυτά στα λέω καθώς , όπως αναφέρεις ποιό πάνω ήθελες την γνώμη μας  άν έκανες καλή αγορά καθως επίσης δεν το έχεις βάλει ακόμα.
Επιπρόσθετα στο αυτοκίνητο θα πρέπει να βάλεις αμορτισερ σκληρότερα ,"ράψιμο " μπροστινών θόλων ,μπάρα θόλων και αναβάθμιση φρένων και θα έχεις ένα abarthaκι έτοιμο για πολύ γρήγορες βόλτες ;D
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: abarth μοτερ και σαζμαν 5αρι πωλουνται. 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #7825

  • jimelefsina
  • Το Άβαταρ του/της jimelefsina
Ευχαριστώ πολύ φίλε .Το αμάξι δεν το θέλω για καθημερινή χρήση , η αλήθεια είναι οτι θέλει αρκετή δουλεία και καλή δουλεία . Για πίστα δεν το έχω σκεφτεί  , όπως αν θα το κάνω ιστορικό η θα το κυκλοφορώ κανονικά
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4