ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Ricambi!!!

Ricambi!!! 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #8340

  • goudouth
  • Το Άβαταρ του/της goudouth
Γεια σας
Εκανα ξεκαθαρισμα στην αποθηκη μου και βρηκα αυτα. πιθανως καποια να σας κανουν. Αν ενδιαφερεστε τηλ 6947046077

www.facebook.com/media/set/?set=a.287254...2305404546112&type=1

Christos Skriapas 
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ricambi!!! 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #8341

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Γεια σας
Εκανα ξεκαθαρισμα στην αποθηκη μου και βρηκα αυτα. πιθανως καποια να σας κανουν. Αν ενδιαφερεστε τηλ 6947046077

www.facebook.com/media/set/?set=a.287254...2305404546112&type=1

Christos Skriapas



και διαβαζοντας το νομιζα οτι εκανες ξεκαθαριση στην δικια σου αποθηκη , και εχει μερικα πραγματακια που με ενδιαφερουν  ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ricambi!!! 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #8380

  • delan
  • Το Άβαταρ του/της delan
  Η ιστορία του παρμπρίζ.

Απλά σας κρατάω ενήμερους για να ξέρετε .... και να προσέχετε!
Χθές επιτέλους έφτασε το πολυπόθητο ανταλλακτικό σπίτι. Ανοίγω την συσκευασία (50 κιλά ξύλο) γισ νσ το  δώ
Διαπιστώσεις ¨ΔΕΝ έχει το σήμα autobianchi επένω αριστερά . Απλά έχει κάτι ενδείξεις κάτω αριστερά Ε2 κτλ
Το χρώμα (ήταν και βράδυ οπότε δεν είμαι σίγουρος) πιο πολύ μου φέρνει στο μολυβί φιμέ παρά στο μπρονζέ , αλλά αυτό όπως είπα δεν είναι σίγουρο . Αλλωστε δεν ξέρω κάποια έκδοση Α112 να είχε μολυβί τζάμια.
Τα αυτοκόλητα που έχει επάνω είναι δύο , το ένα λέει Α112 1982 μοδ και το άλλο λέει (για να θυμηθώ και τον Goudouth απο άλλο θέμα για εκδόσεις Α112  στην Σουηδία) SAAB A112 !!!

Συμπέρασμα  έδωσα 400 ευρώ για να πάρω καινούριο αυθεντικό παρμπρίζ και φαίνεται ότι ο στόχος επιτεύχθει κατά το ήμισυ :(
Ουσιαστικά αποτυχία.

Οπότε παιδιά όποιος έχει κάποια πληροφορία για Α112 που πωλείται με μπονζέ τζάμια μου το λέει , αν θέλει..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ricambi!!! 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #8381

  • goudouth
  • Το Άβαταρ του/της goudouth
Κρίμα Delan.  :(

  Είχα μια υποψία βλέποντας την ιστοσελίδα τους ότι δεν θα έστελναν γνήσιο παρ-μπρίζ αλλά από την άλλη λέω 400 ευρώ μπορεί και να είναι. Πιστεύω πως μόνο από κάποιο Α112 προς διάλυση θα βρεις. Δοκίμασε να στείλεις και στα Club στην Ιταλία μέσω Facebook, μπορεί κάποιος να έχει. Μόνο αν σου πει κάποιος ότι έχει, πέσ' του να σου στείλει φωτογραφία και να το συσκευάσει με ξύλινο πλαίσιο γιατί εγω την πάτησα και μου ήρθε σπασμένο!

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ricambi!!! 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #8383

  • delan
  • Το Άβαταρ του/της delan
Και η συνέχεια της ιστορίας.
Σήμερα το έβαλα (στον Σάκη Λ. Ηρακλείου , παλιός και πολύ καλός ) . Το παρμπρίζ είναι γνήσιο saint gobaint., ΧΩΡΙΣ το λογότυπο της autobianchi , όμως το χρώμα είναι ακριβώς αυτό που ήθελα. Σαφώς και φαίνεται -για τους γνώστες - ότι είναι δεύτερη τοποθέτηση αλλά είναι γνήσιο . Ελπίζω στο μέλλον να βρώ ένα απο Α112 προς διάλυση.
Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν!!!!
Goudouth ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση και τις συμβουλές σου , όσο και σένα Στέλιο για την άμεση προθυμία σου για κάθε βοήθεια!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ricambi!!! 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #8387

  • a112gp
  • Το Άβαταρ του/της a112gp
Χάρηκα πολύ που βρήκες παρμπρίζ! (δεν σε βοήθησαν μόνο οι πρόεδροι όμως . . .)
Στην θέση σου θα κρατούσα αυτό που τοποθέτησες ήδη. Είναι γνήσιο και ολοκαίνουριο.
Έχεις οδηγήσει βράδυ με μεταχειρισμένο παρμπρίζ 30 ετών?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3