ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112

Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7160

  • Mpakopoulos
  • Το Άβαταρ του/της Mpakopoulos
Αγαπητοί φλιλοι ίσως έφτασε η στιγμή να λάβουμε πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112,με την κατασκευή ενός διαφημιστικού το οποίο θα αφήνουμε στα Α112 που θα βλέπουμε με σκοπό να προσελκύσουμε φίλους των Α112 στην εξαιρετική παρέ μας. Ως ΕΛΑΧΙΣΤΟ ευχαριστώ στο Στέλιο και όλους σας αναλαμβάνω εξ ολοκλήρου το κόστος.

Είναι ηθική υποχρέωση έναντι της καλής παρέας μας ως σύνολο και πρωτοβουλίας,καθώς και η μοναδική οδός για να προσφέρουμε πληροφορίες στους απανταχού κατόχους των Α112.

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7163

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Πολυ καλη κινηση , μπραβο.

Οταν αρχισε αυτη η παρεα τα παιδια ειχαν φτιαξει αυτοκολητα με το λογοτυπο της λεσχης και το εβαζαν πανω σε αυτοκινητα κατι το οποιο το συνεχισα και εγω χωρις ομως να εχω δει ανταποκριση .
Ελπιζω η δικια σου σκεψη -κινηση -να φερει και αλλους φιλους των α112 εδω μεσα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7172

  • Mpakopoulos
  • Το Άβαταρ του/της Mpakopoulos
Πρί το τυπώσω θα φτιάξω μια καλή μακέτα και θα την υποβάλλω προς έγκριση.Εάν την εγκρίνουν όλα τα παιδιά θα την τυπώσω και θα εφοδιάσουμε όλα παιδιά της παρέας μας με τα ...πολεμοφόδια!!! ;D
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7191

  • aggelkos
  • Το Άβαταρ του/της aggelkos
Υπαρχουν ακομη τα αυτοκολλητα.... Δυστηχως ομως δεν υπαρχουν πλεον 112 να τα αφηνεις...!
Η κινηση παντως δεν ειχε φερει ιδιαιτερα αποτελεσματα.....  :(
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7197

  • Mpakopoulos
  • Το Άβαταρ του/της Mpakopoulos
Εάν υπάρχουν τα αυτοκόλητα και έχεις μερικά θα μπορούσα να τα έχω μέσω του Στέλιου?

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!! ;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7198

  • aggelkos
  • Το Άβαταρ του/της aggelkos
Mπορω να στα δωσω κι εγω αν θες. Δεν εχουν μεινει πολλα ομως
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3