ΚοινότηταΤο Forum μας

Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7205

  • Mpakopoulos
  • Το Άβαταρ του/της Mpakopoulos
Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!! :D
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10183

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
garagestories.blogspot.gr/

Στα πλαισια της γνωστοποιησεις της ομαδας μας ζητησα βοηθεια απο τον προδρομο που πολυ γνωριζετε απο το φορουμ των 4τροχων και οχι μονο .

Ετσι θα κανει ενα μικρο αφιερωμα στην ομαδα μας και στα autobianchi μας μεσα απο το bloq του

Θα ηθελα καποιος φιλος να γραψει ενα κειμενο για την παρεα μας και τα α112 ,επισης οποιος εχει φωτογραφιες απο παλιες συναντησεις μας με αρκετα αυτοκινητα θα ηθελα να μου της στειλει στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ευχαριστω προκαταβολικα .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10185

  • kp61
  • Το Άβαταρ του/της kp61
ωραια σκεψη !!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10186

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Γεμισε το μαιλ μου φωτογραφιες  >:(

Κανεις δεν εχει ????

Το κειμενο ????κανεις ????

Οπως ξερετε θα προτιμουσα να ειχε αναλαβει καποιος αλλος για να μας εκπροσωπει , αλλα οσο παραμενω θα προσπαθησω να κανουμε πραγματα τα οποια θεωρω καλα για την ομαδα μας .Ας βοηθησουμε ολοι ομως , δυστυχως ο γραπτος μου λογος δεν ειναι και ο καλυτερος και για αυτο δεν θεωρω οτι πρεπει να γραψω εγω ενα κειμενο .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10187

  • NIGA
  • Το Άβαταρ του/της NIGA
Εγώ τελικά δεν έχω φωτογραφίες....

Ελπίζω ο φίλος μας ο Πρόδρομος, που του αρέσουν αυτοκίνητα διπλασίου μήκους και εξαπλασίου κυβισμού από τα Α112 μας, να μην μας αντιμετωπίσει όπως τα Μινι, όπου εμφανίστηκε σε συγκέντρωση για να μας πει πόσο ΔΕΝ του αρέσουν!!!!


Τελευταία διόρθωση: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν από .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Πρωτοβουλίες για την γνωστοποίηση της κοινότητας μας σε όλους τους ΦΙΛΟΥΣ Α112 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #10188

  • akrapovitch
  • Το Άβαταρ του/της akrapovitch
Κοιτα καπου εχει δικιο (για τα μινι :P)

Περαν της πλακας παντως δεν με νοιαζει αν του αρεσουν τα α112 αλλα εχει κανει πολυ ωραια δουλεια μεσα στο μπλοκ του και θεωρω οτι και εμεις και εκεινος θα κερδισει απο αυτην την παρουσιαση .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3